GORENJE BO-71 SY2W

18.599,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 65Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А-20% AQUA CLEAN ECO CLEAN РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА 9 ПРОГРАМИ 2 СТАКЛА НА ВРАТАТА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59.5/59.7/56.5 Стандардна гаранција 60 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 65Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А-20% AQUA CLEAN ECO CLEAN РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА 9 ПРОГРАМИ 2 СТАКЛА НА ВРАТАТА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59.5/59.7/56.5 Стандардна гаранција 60 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи