GORENJE BO-71 ORA X

19.999,00 ден.   Спореди

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА 9 ФУНКЦИИ НА ФУРНАТА КАПАЦИТЕТ 60 Л ВЕНТИЛАТОР / ГРИЛ ТЕРМОРЕГУЛАТОР PUSH КОПЧИЊА 2 ТАВИ/ 1 СКАРА ФУНКЦИКА AQUA CLEAN Стандардна гаранција 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА 9 ФУНКЦИИ НА ФУРНАТА КАПАЦИТЕТ 60 Л ВЕНТИЛАТОР / ГРИЛ ТЕРМОРЕГУЛАТОР PUSH КОПЧИЊА 2 ТАВИ/ 1 СКАРА ФУНКЦИКА AQUA CLEAN Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи