GORENJE BO 6320AX

16.590,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ 60Л МОЌНОСТ 2200W ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ В/Ш/Д 59/56/55 Стандардна гаранција 60 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 16.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ 60Л МОЌНОСТ 2200W ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ В/Ш/Д 59/56/55 Стандардна гаранција 60 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи