GORENJE BO-5220AX

13.599,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A-20% КАПАЦИТЕТ 65Л-BIGSPACE AQUACLEAN ECOCLEAN-ЕМАЈЛ HOMEMADE® ТЕМПЕРАТУРА ДО 275 °C ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д 59,7/59,5/56,5CM Стандардна гаранција 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 13.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА РЕРНА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A-20% КАПАЦИТЕТ 65Л-BIGSPACE AQUACLEAN ECOCLEAN-ЕМАЈЛ HOMEMADE® ТЕМПЕРАТУРА ДО 275 °C ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д 59,7/59,5/56,5CM Стандардна гаранција 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи