GORENJE BM900ND

6.890,00 ден.   Спореди

Управување: Управување на допир
Осветлена внатречност
Број на запаметени програми: 12
Број на посуди за печење леб: 1
Функција одржување на топлината
Одложен старт
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 6.890,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Управување: Управување на допир
Осветлена внатречност
Број на запаметени програми: 12
Број на посуди за печење леб: 1
Функција одржување на топлината
Одложен старт
Контролно стакло
Програм за припрема на тестото
ГОлемина на лебот: 2
Програм за растење на тестото
Опрема
Тефлонска посуда која се отстранува
Посуда за мерење
Заштита
Автоматско исклучување
LCD екран
Осветлена внатречност
Технички информации
Моќност: 615 W
Управување: Управување на допир
Приклучна моќ: 615 W
Димензии (Ш x В x Д): 37,5 × 32,7 × 26,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 43,3 × 38 × 29,2 cm
Тежина на апаратот: 7,4 кг
EAN Код: 3838942700163

Управување Преклопник
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи