GORENJE BM6240SY2B 2

16.750,00 ден.   Спореди

Simplicity 2
Боја: Црна
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Лакирана
Отварање на врата: Лево
Врата: Ултра ладна врата (UCD)
Волумен: 23 Литри
Максимална м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 16.750,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Simplicity 2
Боја: Црна
Челна плоча: Стакло
Врата: Стакло
Лакирана
Отварање на врата: Лево
Врата: Ултра ладна врата (UCD)
Волумен: 23 Литри
Максимална моќност на микробрановата: 900 W
Број на инфра греачи: 1
Јачина на инфра грејачот (грил): 1000 W
Управување
Електронско управување
Тип на дисплејот: ЛЕД дисплеј
Број на програми со грил: 1
Број на комбинирани опции на загревање: 2
Микробранови + грил
Функции/Управување
Број на меморирани програми: 8
Временско
Функција " Smart display "
Заклучување за заштита од деца
Дополнителна опрема
Осветлување
Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
Решетка за скара
Технички карактеристики
Приклучна моќ: 1,4 kW
Должина на приклучен кабел: 1,3 m
Димензии (Ш x В x Д): 59,5 × 39 × 32 cm
Мерки за вградување: 56,7 × 38 × 43 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 62 × 46 × 41 cm
Тежина на апаратот: 14,1 кг
Бруто тежина на апаратот: 14,9 кг
Бучност: 58 dB(A)
Вградна шема:
Приклучна моќ: 1400 W
Осигурувач: 10 amp
EAN Код: 3838942933820

Бучност 58 dB(A)
Челна плоча Стакло
Волумен 23 Литри
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи