GORENJE BM1400E

7.490,00 ден.   Спореди

Управување: Управување на допир
Осветлена внатречност
Број на запаметени програми: 12
Број на посуди за печење леб: 2
Функција одржување на топлината
Одложен старт
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 7.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Управување: Управување на допир
Осветлена внатречност
Број на запаметени програми: 12
Број на посуди за печење леб: 2
Функција одржување на топлината
Одложен старт
Контролно стакло
Програм за припрема на тестото
ГОлемина на лебот: 2
Програм за растење на тестото
Опрема
Дводелен сад за печење
Тефлонска посуда која се отстранува
Посуда за мерење
Лажичка за дозирање
Дисплеј: Плав во два реда
Продолжено печење во случај да снема ел. енергија
Заштита
Автоматско исклучување
LCD екран
Гумирани ногарки
Осветлена внатречност
Технички информации
Избор на големината на лебот: 1000 - 1400 g
Моќност: 815 W
Управување: Управување на допир
Приклучна моќ: 815 W
Димензии (Ш x В x Д): 40 × 27 × 30,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 63,4 × 35,8 × 32,6 cm
Тежина на апаратот: 8,8 кг
EAN Код: 3838942671241

Управување Преклопник
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи