GORENJE BM1200BK

4.890,00 ден.   Спореди

Управување: со копче
Број на запаметени програми: 12
Број на посуди за печење леб: 1
Функција одржување на топлината
Контролно стакло
Програм за припрема на тестото
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 4.890,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Управување: со копче
Број на запаметени програми: 12
Број на посуди за печење леб: 1
Функција одржување на топлината
Контролно стакло
Програм за припрема на тестото
ГОлемина на лебот: 2
Програм за растење на тестото
Опрема
Тефлонска посуда која се отстранува
Посуда за мерење
Заштита
Автоматско исклучување
LCD екран
Технички информации
Моќност: 800 W
Управување: со копче
Приклучна моќ: 800 W
Димензии (Ш x В x Д): 26,2 × 27,8 × 42,5 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 30,5 × 34 × 47,5 cm
Тежина на апаратот: 6,1 кг
EAN Код: 3838942741081

Управување Преклопник
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи