GORENJE BM-900 W

3.999,00 ден.   Спореди

ЛЕБОПЕКАРА 12 ПРОГРАМИ МОЌНОСТ 600W КАПАЦИТЕТ НА САД 750 - 900 G LCD ДИСПЛЕЈ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗВУЧЕН СИГНАЛ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛЕБОПЕКАРА 12 ПРОГРАМИ МОЌНОСТ 600W КАПАЦИТЕТ НА САД 750 - 900 G LCD ДИСПЛЕЈ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗВУЧЕН СИГНАЛ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи