GORENJE BM-1400E

7.699,00 ден.   Спореди

ЛЕБОПЕКАРА МОЌНОСТ 815W 2 САДА ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НА ЛЕБ 12 ПРОГРАМИ ФУНКЦИЈА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ТОПЛИНА КОМАНДИ НА ДОПИР ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА САДОВИ ЗА ЛЕБ 1.400Г Стандардна ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 7.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛЕБОПЕКАРА МОЌНОСТ 815W 2 САДА ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НА ЛЕБ 12 ПРОГРАМИ ФУНКЦИЈА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ТОПЛИНА КОМАНДИ НА ДОПИР ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА САДОВИ ЗА ЛЕБ 1.400Г Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи