GORENJE B600W

2.650,00 ден.   Спореди


Посебни карактеристики
Пластичен сад за мешање
Тивко работење
Гумирани ногарки
Сигурносен прекинувач
Останати функции и карактеристики
Гумирани ногарки
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 2.650,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Посебни карактеристики
Пластичен сад за мешање
Тивко работење
Гумирани ногарки
Сигурносен прекинувач
Останати функции и карактеристики
Гумирани ногарки
Простор за намотување на приклучниот кабел
Поклопец со дихтунг
Сад за мерење
Технички карактеристики
Моќност на моторот: 600 W
Капацитет на садот за сецкање: 1,5 Литри
Боја
Боја: Боја бела
Тежина на апаратот: 2,2 кг
Димензии (Ш x В x Д): 18,5 × 41,5 × 17,2 cm
Димензии на амбалажата (Ш x В x Д): 19,3 × 44 × 19,3 cm
Приклучна моќ: 500 W
EAN Код: 3838942006906

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи