Gorenje B 532 X

Gorenje B 532 X

12.190,00 ден.   Спореди

Gorenje B 532 X, Вградна Фурна, Inox, Мултифункционална рерна - 65 Литри, Push&pull копчиња, дисплеј на допир, електронски тајмер, жичани водилки, AquaClean програма за самочистење, конвенционално гре...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje B 532 X, Вградна Фурна, Inox, Мултифункционална рерна - 65 Литри, Push&pull копчиња, дисплеј на допир, електронски тајмер, жичани водилки, AquaClean програма за самочистење, конвенционално греење - горен и долен грејач, вентилатор, грил, Решетка, длабок и плиток плех, Тројно застаклена врата на рерната, Енаргетска класа А-20% ,Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 565mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи