Gorenje B 510 X

Gorenje B 510 X

10.195,00 ден.   Спореди

Gorenje B 510 X, Вградна Фурна, Inox, Мултифункционална рерна - 60 Литри, механички контроли, AquaClean програма за самочистење, 5 функции на рерната,конвенционално греење - горен и долен грејач, вент...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.195,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje B 510 X, Вградна Фурна, Inox, Мултифункционална рерна - 60 Литри, механички контроли, AquaClean програма за самочистење, 5 функции на рерната,конвенционално греење - горен и долен грејач, вентилатор, грил, Решетка, плитки плехови, Двојно застаклена врата на рерната, Енергетска класа А ,Димензии (Ш x В x Д): 597 x 595 x 565mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи