Gorenje Машина за перење алишта WA60129 Бела боја

Gorenje Машина за перење алишта WA60129 Бела боја

16.990,00 ден.   Спореди

Gorenje Машина за перење алишта WA60129 Бела боја, 6.2 кг, 1200 вртежи на центрифугата, ЛЕД дисплеј, 15 програми, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje Машина за перење алишта WA60129 Бела боја, 6.2 кг, 1200 вртежи на центрифугата, ЛЕД дисплеј, 15 програми, Економично перење, Автоматско регулирање на количеството на вода, Енергетска класа: A+, Одложен почеток на перење (24 часа), Економичен програм 30С, Димензии (Ш x В x Д): 60 x 85 x 60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка