Gorenje Замрзнувач FX40CW Бела боја

Gorenje Замрзнувач FX40CW Бела боја

15.990,00 ден.   Спореди

Gorenje Замрзнувач FX40CW Бела боја, Бруто капацитет: 400 Литри, Голем сад за зеленчук и овошје, Бучност: 43dB(A), Енергетска класа Ц, Димензии (Ш x В x Д):130 x 85 x 70 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje Замрзнувач FX40CW Бела боја, Бруто капацитет: 400 Литри, Голем сад за зеленчук и овошје, Бучност: 43dB(A), Енергетска класа Ц, Димензии (Ш x В x Д):130 x 85 x 70 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка