Gorenje Е 61102 AW

Gorenje Е 61102 AW

13.450,00 ден.   Спореди

Gorenje Е 61102 AW, Електричен шпорет со капак, Бела боја, Електрични плочи за готвење 4, Грејни места: лево напред: 220 mm, 2 kW, нормална рингла со временски ограничувач, десно напред: 145 mm, 1 kW...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 13.450,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje Е 61102 AW, Електричен шпорет со капак, Бела боја, Електрични плочи за готвење 4, Грејни места: лево напред: 220 mm, 2 kW, нормална рингла со временски ограничувач, десно напред: 145 mm, 1 kW, нормална, лево назад: 145 mm, 1 kW, нормална, десно назад: 180 mm, 2 kW, за брзо готвењеКонвенционална рерна - 67 Литри, Решетка, Eco Clean емајл (рерна и плехови), Длабока емајлирана тава, Двојно застаклена компактна врата(T<85C), Eco Clean емајл, Енергетска класа: А, Бучност: 33 dB(A), Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи