Gorenje Електричен шпорет со капак Е51101AW Бела боја

Gorenje Електричен шпорет со капак Е51101AW Бела боја

11.990,00 ден.   Спореди

Gorenje Електричен шпорет со капак Е51101AW Бела боја, Електрична плоча за готвење, Конвенционална рерна - 67 Литри, Решетка, Длабока емајлирана тава, Двојно застаклена компактна врата(T<85C), Eco Cle...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje Електричен шпорет со капак Е51101AW Бела боја, Електрична плоча за готвење, Конвенционална рерна - 67 Литри, Решетка, Длабока емајлирана тава, Двојно застаклена компактна врата(T<85C), Eco Clean емајл, Енергетска класа: Б, Бучност: 33 dB(A), Димензии (Ш x В x Д): 50 x 85 x 60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка