Golden Kaan Chardonnay

660,00 ден.   Спореди

Производител: Golden Kaan
Шифра на производ: 351045
UPC: 6002323000723
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Ј.Африка - Western Cape
Кате...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 660,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Golden Kaan
Шифра на производ: 351045
UPC: 6002323000723
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Ј.Африка - Western Cape
Категорија : Шардоне

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка