Golden Kaan Cabеrnet Sauvignon

660,00 ден.   Спореди

Производител: Golden Kaan
Шифра на производ: 351047
UPC: 6002323000785
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13,5
Потекло : Ј.Африка - Western Cape
Ка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 660,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Golden Kaan
Шифра на производ: 351047
UPC: 6002323000785
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13,5
Потекло : Ј.Африка - Western Cape
Категорија : Кабернет Савињон

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи