Giulia Сако

1.399,00 ден.   Спореди

Црно - бело сако, модерно и тренди. Интересен модел кој совршено ќе ви прилега!
Изработена од 95% полиестер, 5% еластин. Препорачливо е рачно перење.
Димензии:
Обем на граден кош - 8...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 1.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Црно - бело сако, модерно и тренди. Интересен модел кој совршено ќе ви прилега!
Изработена од 95% полиестер, 5% еластин. Препорачливо е рачно перење.
Димензии:
Обем на граден кош - 84 см.
Обем на половина - 70 см.
Должина на јакна - 54 см.
Должина на ракав - 57 см.
Мерено според големина: S
Пропорциите на моделот се: 84/74/98
Моделот е висок 176 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка