Gigabyte PCX GeForce GT740 2GB DDR5 HDMI/2*DVI/VGA Overclock

5.990,00 ден.   Спореди

Chipset
*


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.990,00 ден.

пред 3 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 6.580,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Chipset
*

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка