Gigabyte PCX GeForce GT730 2GB DDR5 HDMI/DVI/VGA

4.280,00 ден.   Спореди

Chipset


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 4.280,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.291,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Chipset

Рам капацитет 2 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка