GIGABYTE MBO + CPU Built-in AMD E1-2100 dual-core APU with Radeon HD 8210 graphics SoC, DDR3, 1333 MHz

2.572,00 ден.   Спореди

Built-in AMD® E1-2100 dual-core APU with Radeon™ HD 8210 graphics SoC
GIGABYTE Ultra Durable™ 4 Plus Technology
All Solid Capacitors with Humidity Protection New Glass Fabric PCB des...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.572,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Built-in AMD® E1-2100 dual-core APU with Radeon™ HD 8210 graphics SoC
GIGABYTE Ultra Durable™ 4 Plus Technology
All Solid Capacitors with Humidity Protection New Glass Fabric PCB design
GbE LAN with high ESD Protection
GIGABYTE UEFI DualBIOS™
HDMI, D-SUB ports on rear panel
USB 3.0 port with GIGABYTE 3x USB power
GIGABYTE On/Off Charge™ for USB devices
PCI interface for wide-range expansion card selections

more info: http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4976#ov

Онборд графичка yes
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка