GIGABYTE MB Intel 4th Gen Core i7/i5/i3/Pen/Cel, Socket: Intel® 1150 , Chipset: Intel® Z97, DDR3, 1333MHz

5.983,00 ден.   Спореди

GIGABYTE MB
Intel 4th Gen Core i7/i5/i3/Pen/Cel,
Socket: LGA1150,
Chipset: Z97,
Memory: 4xDDR3 3100/1333, max.32GB,
Int Graph,
2PCIex16,
2PCIex1,
2PCI, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.983,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GIGABYTE MB
Intel 4th Gen Core i7/i5/i3/Pen/Cel,
Socket: LGA1150,
Chipset: Z97,
Memory: 4xDDR3 3100/1333, max.32GB,
Int Graph,
2PCIex16,
2PCIex1,
2PCI,
6xSATA 6Gb/s,
RAID 0/1/5/10,
7.1-CH,
Gig LAN,
1PS/2,
4USB3.0,
2USB2.0,
RJ45,
D-Sub, DVI, HDMI ATX

Онборд графичка yes
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка