Giant adult

3.780,00 ден.   Спореди

Помага во одржувањето на виталноста на Giant кучињата над 18/24 месци старост. 15 кг.
Помага при одржувањето на здравите зглобови
Хондроитинот обезбедува ходратација р’скавецот, а глукозам...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
е-ПетсШоп http://www.e-petshop.mk Детали 3.780,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Помага во одржувањето на виталноста на Giant кучињата над 18/24 месци старост. 15 кг.
Помага при одржувањето на здравите зглобови
Хондроитинот обезбедува ходратација р’скавецот, а глукозамонот нејзино обновување и така синергиски се одржува здравјето на зглобовите. Гранули за Giant кучиња
Патентираната гранула го поттикнува џвакањето и го забавува брзиот внес на храна. Здравје со годините
Ја потпомага функијата на бубрезите благодарение на намаленото ниво на фосфор.
Тонус на срцето
Ја помага функцијата на срцевиот мускул преку L-карнитинот и тауринот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка