Genius Traveler 9000 mouse, Wireless 2.4G BlueEye, Nano USB, 1200dpi, Black, Stick-N-Go

599,00 ден.   Спореди

Genius Traveler 9000 mouse, Wireless 2.4G BlueEye, Nano USB, 1200dpi, Black, Stick-N-Go


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Traveler 9000 mouse, Wireless 2.4G BlueEye, Nano USB, 1200dpi, Black, Stick-N-Go

Тип на кабел Wireless RF
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка