Genius Traveler 900, Wireless 2.4GHz, optical mouse, turbo scroll, 1600 dpi, Gold

891,00 ден.   Спореди

Genius Traveler 900, Wireless 2.4GHz, optical mouse, turbo scroll, 1600 dpi, Gold


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 891,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Traveler 900, Wireless 2.4GHz, optical mouse, turbo scroll, 1600 dpi, Gold

Тип на кабел Wireless RF
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка