Genius Traveler 8000 mouse

Genius Traveler 8000 mouse

890,00 ден.   Спореди

Genius Traveler 8000 mouse, Wireless 2.4G, 5-button, Nano USB, 1200dpi, BlueEye, Stick-N-Go


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 890,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Traveler 8000 mouse, Wireless 2.4G, 5-button, Nano USB, 1200dpi, BlueEye, Stick-N-Go

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка