Genius tablet mousepen I608

2.950,00 ден.   Спореди

USB,Windows Vista/XP,MAC OS,working area:6\'\'x8\'\',Wide:4:3 Both(switchable),Resolution:4000 lpi,Repeat rates:200 pps,Scroll Pad,Number of express keys:5,DIGITAL PEN: Buttons:2,Preasure sesitive:102...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 2.950,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB,Windows Vista/XP,MAC OS,working area:6\'\'x8\'\',Wide:4:3 Both(switchable),Resolution:4000 lpi,Repeat rates:200 pps,Scroll Pad,Number of express keys:5,DIGITAL PEN: Buttons:2,Preasure sesitive:1024 Level,Tilt:600, MOUSE, Number of buttons:3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка