Genius SW-HF2.1 1205, 32W, wood speakers + subwoofer, Stylish diamond texture on satellite speakers

2.576,00 ден.   Спореди

Genius SW-HF2.1 1205, 32W, wood speakers + subwoofer, Stylish diamond texture on satellite speakers


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.576,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SW-HF2.1 1205, 32W, wood speakers + subwoofer, Stylish diamond texture on satellite speakers

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка