Genius SW-2.1 330

Genius SW-2.1 330

1.299,00 ден.   Спореди

Genius SW-2.1 330, 10W, black, volume nad bass control, wooden subwoofer


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SW-2.1 330, 10W, black, volume nad bass control, wooden subwoofer

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка