Genius SS C110 black combo (Keyboard Slimstar 110 + Mouse NetScroll 200 Optical), USB

763,00 ден.   Спореди

Genius SS C110 black combo (Keyboard Slimstar 110 + Mouse NetScroll 200 Optical), USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 763,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SS C110 black combo (Keyboard Slimstar 110 + Mouse NetScroll 200 Optical), USB

Тип на кабел Wireless RF
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка