Genius SS 801, Wireless combo Keyboard + mouse, USB, Black

850,00 ден.   Спореди

Genius SS 801, Wireless combo Keyboard + mouse, USB, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SS 801, Wireless combo Keyboard + mouse, USB, Black

Тип на кабел Wireless RF
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка