Genius Speaker SP-I160 portable, black

850,00 ден.   Спореди

RMS 2 W, power ON/Off, Line-in, Battry Lion, Travel Bag


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 850,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


RMS 2 W, power ON/Off, Line-in, Battry Lion, Travel Bag

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка