Genius Speaker, SP-920BT BLK BT 4.0 Portable Speaker 3WX2 Built-in microphone / Lithium battery up to 8hr

1.963,00 ден.   Спореди

Genius Speaker, SP-920BT BLK BT 4.0 Portable Speaker 3WX2 Built-in microphone / Lithium battery up to 8hr


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.963,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Speaker, SP-920BT BLK BT 4.0 Portable Speaker 3WX2 Built-in microphone / Lithium battery up to 8hr

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка