Genius Speaker 2.0, 4W RMS, USB power, SP-D150, Black

709,00 ден.   Спореди

Genius SP-D150, 4W, USB powered, volume control, black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 709,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SP-D150, 4W, USB powered, volume control, black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка