Genius Speaker 2.0, 1W, Black, SP-S115

350,00 ден.   Спореди

SP-S115
100Watt P.M.P.O,
1Watt RMS,
Stereo speakers,
Volume,
Headphone jack,
3.5mm audio jack,
Black
 


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 350,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP-S115
100Watt P.M.P.O,
1Watt RMS,
Stereo speakers,
Volume,
Headphone jack,
3.5mm audio jack,
Black
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка