Genius SP-i160, Wireless Portable Speakers To Go

396,00 ден.   Спореди

Genius SP-i160
• Wireless Portable Speakers To Go
• 360-degree sound field
• 2W RMS
• Adjustable design to expand sound field
• Easy power on/off control
• 1.25`` metal d...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 396,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SP-i160
• Wireless Portable Speakers To Go
• 360-degree sound field
• 2W RMS
• Adjustable design to expand sound field
• Easy power on/off control
• 1.25`` metal driver
• Mini jack converter for other audio devices
• Quick charge by USB
• Travel bag included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка