Genius SP-HF800 Pro speakers

2.190,00 ден.   Спореди

Genius SP-HF800 Pro speakers, 20W, Acoustic-designed speaker, hand-made wooden cabinet


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 2.190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SP-HF800 Pro speakers, 20W, Acoustic-designed speaker, hand-made wooden cabinet

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка