Genius SP-HF160 Wood Speaker, USB powered, RMS power: 2W x 2, Audio input: 3.5mm, Unit dimension (WxHxD): 84 x 129 x 84mm

455,00 ден.   Спореди

Genius SP-HF160 Wood Speaker
• USB powered
• RMS power: 2W x 2
• Audio input: 3.5mm
• Unit dimension (WxHxD): 84 x 129 x 84mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 455,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SP-HF160 Wood Speaker
• USB powered
• RMS power: 2W x 2
• Audio input: 3.5mm
• Unit dimension (WxHxD): 84 x 129 x 84mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка