Genius SP-HF1250B

Genius SP-HF1250B

2.399,00 ден.   Спореди

Genius SP-HF1250B, 40W wood, volume, treble, bass controls, headphone jack (Replace 1255A)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SP-HF1250B, 40W wood, volume, treble, bass controls, headphone jack (Replace 1255A)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка