Genius SP-HF1201A speakers

2.390,00 ден.   Спореди

Genius SP-HF1201A speakers, 30W 2 way HiFi speaker


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 2.390,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SP-HF1201A speakers, 30W 2 way HiFi speaker

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка