Genius SP-D150, 2W, USB powered, volume control, white

709,00 ден.   Спореди

2.0 (Два звучници) Genius SP-D150, 2W, USB powered, volume control, white


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 709,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2.0 (Два звучници) Genius SP-D150, 2W, USB powered, volume control, white

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка