Genius SlimStar i220

Genius SlimStar i220

599,00 ден.   Спореди

Genius SlimStar i220, Ultra slim, Black, USB, 10 hot keys, Keyboard


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius SlimStar i220, Ultra slim, Black, USB, 10 hot keys, Keyboard

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка