Genius Slimstar 8000

Genius Slimstar 8000

999,00 ден.   Спореди

Genius Slimstar 8000, Wireless combo Keyboard + Mouse, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Slimstar 8000, Wireless combo Keyboard + Mouse, Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка