Genius RS,Mini Traveler Opical mouse, USB, 1600dpi, Silver

Genius RS,Mini Traveler Opical mouse, USB, 1600dpi, Silver

350,00 ден.   Спореди

Genius RS,Mini Traveler Opical mouse, USB, 1600dpi, Silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 350,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius RS,Mini Traveler Opical mouse, USB, 1600dpi, Silver

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка