Genius Navigator 905BT Silver Bluetooth mouse

Genius Navigator 905BT Silver Bluetooth mouse

899,00 ден.   Спореди

Genius Navigator 905BT Silver Bluetooth mouse, USB, 1600dpi, 4 buttons, Flying scroll


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Navigator 905BT Silver Bluetooth mouse, USB, 1600dpi, 4 buttons, Flying scroll

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка