Genius MicroTraveler Optical mouse

Genius MicroTraveler Optical mouse

330,00 ден.   Спореди

Genius MicroTraveler Optical mouse, USB, 1200dpi, Black (retractable)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 330,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius MicroTraveler Optical mouse, USB, 1200dpi, Black (retractable)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка