Genius MediaPointer 100

Genius MediaPointer 100

1.199,00 ден.   Спореди

Genius MediaPointer 100, USB, 2.4G, Pico dongle


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius MediaPointer 100, USB, 2.4G, Pico dongle

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка