GENIUS MEDIA POINTER-Направете совршена презентација

1.290,00 ден.   Спореди

GENIUS MEDIA POINTER-Направете совршена презентација Дали сте секогаш останат во предниот дел на компјутер или неможете да вршите контрола на време во тек на презентацијата? Сега најновите презентер о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 1.290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GENIUS MEDIA POINTER-Направете совршена презентација Дали сте секогаш останат во предниот дел на компјутер или неможете да вршите контрола на време во тек на презентацијата? Сега најновите презентер од Genius; медиуми покажувач, може да ги реши вашите проблеми и помогне да се направи професионална презентација. Медиумите Покажувач има 2.4GHz безжичн koмуникација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка